NÁŠ PŘÍBĚH

Píše se rok 2021, ve světě řádí Covid-19 a my přemýšlíme jakého psa si pořídíme. V hlavách to máme už dlouho, nejsme tedy ti „covidoví“ majitelé. Vše máme promyšlené. Po sérii nezdarů se sháněním štěněte v ČR jsme oslovili slovenskou chovatelku a našli pro nás štěně z Maďarska. 

Dne 20.června 2021 se z maďarsko-ruského spojení narodilo 10 zdravých, černě tečkovaných štěňátek, mezi nimi i náš Kevin. Moc jsme se na něj v tu chvíli těšili. Samozřejmě nás převládala obava, zda jsme dostatečně připravení a jestli budeme dobří páníčci. V neděli 15. srpna 2021 jsme si pro něj jeli na česko-slovenské hranice. Kevin byl láska na první pohled. 

Prvních 14 dní bylo pro nás tři velmi náročné, štěně vyžaduje maximální péči, hlavně hlídat čůrání a kakání, aby si co nejdřív uvědomilo, že doma se 💩 nedělá. To všechno se povedlo a Kevin cca po 3 dnech zjistil jak to funguje a od té doby je doma „klid“.  Jakmile to bylo možné, hned jsme začali docházet do školičky v Plzni (Plzeňský pes) a začali s tréninkem základní poslušnosti. Postupem času, jak Kevin rost jsme začali objevovat různé aktivity, které se psem jsou jdou provozovat. Jednoho dne jsme se rozhodli zkusit si i výstavu psů. Vůbec by nás nenapadlo, že bychom dnes aktivně výstavy vyhledávali a objížděli. Absolutně nás to pohltilo a za dva roky co Kevina máme, máme na kontě přes 40 výstav…

Pokud tě zajímá, jak se Kevinovi daří na výstavách, na cvičáku nebo kde jsme byli na výletě, mrkni do sekce KEVIN nebo BLOG 🐶.