NÁRODNÍ VÝSTAVA BRNO

Brno – leden 2023

Nový rok, nové plány ale stále věrni výstavám! I tak bychom mohli nazvat náš vstup do nového roku 2023. Hned po Novém roce jsme se vydali opět do Brna, tentokrát na národní výstavu. 

Všechno jsme si jako vždycky naplánovali pár dní dopředu, v kolik vyrazíme atd. Na jednodenní výstavy do Brna jezdíme už jen „na otočku“, pes i my to bez problémů zvládáme, takže není o čem a je to pro nás víceméně rutina. První menší zádrhel nastal, když se nám povedlo cca o 30min zaspat. Naštěstí máme vždy časovou rezervu, takže to ještě nebyl takový problém. 

Větší komplikace nastala při průjezdu Prahou v 6:30 ráno, kdy se nám z ničeho nic zavřel Lochkovský tunel před nosem. Chvíli jsme vyčkávali co bude, jestli přijedou záchranné složky kvůli nehodě nebo tak něco. Po 10min čekání nic, vylezl jsem z auta a šel se zeptat ostatních řidičů, zda o ničem neví, protože ani navigace netušila co se děje. Od stejně překvapených řidičů jsme se nic nedozvěděli a zahájili tak telefonickou komunikaci s příslušnými úřady. Dovolali jsme se na technické služby města Prahy, kde nám sdělili, že nic neví, protože to pod ně nespadá ale velice ochotný pán nám řekl, že se zeptá a případně nám pošle číslo na někoho jiného. Po pár minutách se skutečně ozval a dal nám číslo na ŘSD. Tam to zvedla moc milá paní, připomínám byla sobota 6:45 ráno, opravdu tedy klobouk dolů před paní operátorkou, která byla moc fajn. Ta nám v rychlosti vysvětlila, že se splašilo čidlo v tunelu, a že se pracuje na jeho zprovoznění a tedy i na znovuobnovení dopravy v tunelu. Po pěti minutách se opravdu tunelový semafor zbarvil na zeleno a my mohli vyrazit. V tu chvíli jsme měli časový skluz téměř hodinu od našeho plánu. 

Asi si dovedete představit, jak se dalších 150km mohlo vyvíjet, když jsme tak trochu nestíhali. Nicméně do dějiště výstavy jsme dorazili v 8:30, krásných 30min před začátkem a ještě jsme stihli Kevina vyvenčit u jeho oblíbených Devíti křížů. 

Začátek jsme tedy stihli a mohli se těšit na samotnou výstavu. V naší třídě jsme se ocitli sami a Kevin si po důkladném posouzení pana rozhodčího, kdy ho dokonce i přeměřoval vyběhal další CAC (2/4). 

Další výstava na kterou se chystáme bude DUO CACIB Brno 28.-29.ledna. Pokud by se nám vše povedlo, mohli bychom získat poslední dva zbývající CAC a získali tak titul český šampion v dospělých.

 

Tak nám držte nám palce! 🖤🤍

T+K+K

 

 

HODNOCENÍ Z POHLEDU NÁVŠTĚVNÍKA

DESIGN BY TOMAS PLOJHAR | WORDPRESS 2022